Haber

MHP Milletvekili Adayı Baki Ersoy’un Seçim Çalışmaları Hız Kesmiyor

Seçim çalışmalarını hızla sürdüren Milliyetçi Hareket Partisi’nin milletvekili adaylarının saha çalışmaları göz dolduruyor. Baki Ersoy’un hemen her kapıyı çalan, her platformda boy gösteren milletvekili adaylarından biri olması da vatandaşların dikkatinden kaçmıyor.

Ersoy’u sosyal medyadan takip eden ya da sahada karşılaşan vatandaşlar, onun hızına şaşırdıklarını gizleyemiyor. Türk-İş Konfederasyonu’na bağlı sendikaların Kayseri Şube Başkanları ve üyeleri için dün düzenlediği kahvaltı organizasyonuyla seçim çalışmalarına başlayan Baki Ersoy, bu programın ardından soluğu Talas’ta aldı. Burada sırasıyla; Kuruköprü, Çatakdere, Kamber, Koçcağız, Çevlik, Alabeyli, Sakaltutan, Sosun, Yamaçlı, Örencik ve Yazyurdu mahallelerini ziyaret eden MHP Milletvekili, yüzlerce vatandaşla bir araya geldi.

Daha sonra DUYKON ve Kayseri Yozgat Dernekler Federasyonu tarafından düzenlenen yemeğe katılan Ersoy, “Gece gündüz demeden aziz Kayserimiz için çalışıyoruz Allah şahit çok çalışacağız. Çünkü sözümüz var dayanamıyoruz” dedi. utanç.” – KAYSERİ

haber-havran.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu