Haber
Ziraat Türkiye Kupası’nda Efeler 09 SFK, Gaziantep FK’ya mağlup oldu.
![](https://gulagac-ajans.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/ziraat-turkiye-kupasinda-efeler-09-sfk-gaziantep-fkya-maglup-oldu-reVzPNkB.webp)
ENTELEKTÜEL,
TFF 3. Lig 2. Grup’ta liderlik yarışında yer alan Efeler 09 SFK, Ziraat Türkiye Kupası 3. Turunda Süper Lig temsilcisi rakibi Gaziantep FK’ya direnemedi. Güçlü rakibine deplasmanda 4-0 mağlup olan Aydın grubu, ilk karşılaşmayla kupa defterini kapatarak lige geri döndü. Efeler, bu hafta Pazartesi günü liderlik koltuğuna oturma hedefiyle Ergene Velimeşespor ile karşılaşacak. Yeşil-beyazlı ekip, geçtiğimiz hafta evinde Batman Petrolspor’a 5-0 mağlup olarak zirve şansını kaybetmişti.